-: Mar 19, 2023 / akot

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Her konuda olduğu gibi farklı organizasyonlarda, farklı çözümler istenildiğinde  de akla ilk olarak AKOT gelir. Deneyimli ve uzman kadrosuyla sizin daima hizmetinde olan AKOT, temizlik ve hijyen konusunda profesyonel kadrosu ile de müşterilerine detaylı temizlik çözümleri sunar.

Dikkat ve özen gösterilmesi gereken üretim sahalarında, hijyenin birinci öncelik olduğu yemekhane, hastane, ofis ve benzeri ortamlarda uygun ekipman ve temizlik malzemelerini seçerek istenilen hizmeti veriyoruz. Ofis ve bina temizliği, inşaat sonrası temizlik, endüstriyel sahaların temizliğinde gerekli devamlı ve geçici temizlik personeli ihtiyacınızda AKOT, yanınızda. Gerek uygun temizlik malzemelerinin tedarikinde, gerekse temizlik araç ve ekipmanlarının kiralanması konusunda uzman kadromuz ile çözümler sunmaya hazırız.

Temizlik hizmetlerine beklentilerin üzerinde bir titizlikle yaklaşarak farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Hijyen standartlarını en üst düzeye çıkartarak size sağlıklı bir yaşam ve çalışma ortamı sunuyoruz.  

Posted in: Diğer Hizmetler, Temizlik Hizmetleri