Kendinizi Güvende Hissedeceksiniz: Akot Güvenlik
+90 (232) 999 51 58
info[@]akotozelguvenlik.com

Silahsız Yenileme

Silahsız yenileme eğitimi, daha önce silahsız özel güvenlik kartı sertifikası almış veya özel güvenlik için silahsız kimlik kartı bulunan kişilerin, kimlik kartının geçerlilik süresinin bitiminden en az 6 ay, en fazla 1 yıl önce özel güvenlik için kimliklerinin yenilenmesi işlemidir. kimlik kartlarından.

 

Özel güvenlik için silahsız kimliğimi yenilemek istiyorum!

 

Silahsız yenileme eğitimi alabilmek için silahsız özel güvenlik kimlik kartına veya silahsız özel güvenlik sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir.

 

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİNE DİKKAT: Silahsız özel güvenliğin yenilenmesi için eğitim alacakların kimlik süresinin bitiminden en az 6 ay en fazla 1 yıl önce özel güvenlik eğitim kurumuna başvurmaları gerekmektedir.

 

Silahsız yenileme için gerekli belgeler nelerdir?

 

Silahsız yenileme yapabilmek için kursumuza kayıt olurken yanınızda bulundurmanız gereken bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler aşağıdaki gibidir;

 

Kimlik kartı fotokopisi

Silahsız özel güvenlik kimlik fotokopisi veya sertifika fotokopisi

4 adet vesikalık fotoğraf

İkamet (e-devlet veya yönetici tarafından)

Not: Dilerseniz kimlik fotokopisi ile kurumumuza gelerek yerinizi ayırtabilir ve önceden kayıt yaptırabilirsiniz. Bu herkesten önce yerinizi kurtaracak ve ön kayıt yaptıracaksınız.

 

Silahsız tazeleme dersleri ne kadar sürer?

 

Silahsız özel güvenliğin yenilenmesine yönelik eğitim, toplam 50 saat dersten oluşuyor.

 

Hangi kurslar silahlı yenileme eğitiminden oluşur?

 

Toplam 7 gün süren silahlı güvenlik eğitimi aşağıdaki kurslardan oluşmaktadır.

 

Yenileme  kursları  (7 gün): Özel güvenlik hukuku (10 saat), Güvenlik önlemleri (10 saat), Yangın bilgilendirme (4 saat), Kişisel korunma (4 saat), Genel kolluk ilişkisi (2 saat), Etkili iletişim (8 saat) ) İlaç Bilgisi (1 saat), Temel İlk Yardım (4 saat), Güvenlik Sistemleri ve Cihazları (3 saat), Kalabalık Yönetimi (4 saat) gibi tazeleme derslerinden oluşur.

 

Eğitimlerimiz konusunda uzman eğitmenler ve güvenlik kadrosunda görev yapan profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir.

 

Yenileme için silahsız eğitim almak için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın. Pendik Özel Güvenlik Kursu, Pendik Özel Güvenlik Eğitimi, Pendik Güvenli Yenilgi Yenilgisi

Telefon
Konum