Kendinizi Güvende Hissedeceksiniz: Akot Güvenlik
+90 (232) 999 51 58
info[@]akotozelguvenlik.com

AKOT ÖZEL GÜVENLİK

Fiziki Güvenlik, Elektronik Güvenlik ve Güvenlik Eğitimi alanlarında hizmet veriyoruz. Sektördeki 13 yıllık tecrübemiz ve referanslarımızla bizi seçmiş olmaktan duyacağınız güveni size hizmet olarak sunmaktan mutluluk duyacağız.

Hizmet ve Ürünlerimiz ile ilgili; size daha detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

VİZYONUMUZ

Fiziki ve Elektronik Güvenlik ile Güvenlik Eğitim Hizmetleri sektöründe Türkiye’de örnek şirketlerden biri olmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bizimle iş birliğinde olmalarından memnuniyet duymaları vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Sektörde Türkiye’nin en iyileri arasında gösterilmek ana hedeflerimizden biri. Hizmet ve kalitemizle ilk tercihler arasında yer almak ve bunun sürekliliğini sağlamak, şirket politikamızın ana hedefleri arasında yer alıyor.

AKOT Özel Güvenlik ve Eğitim Kurumu olarak hizmetlerimiz, iş çözümlerimiz, disiplin ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı ve kaliteli hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak, bizimle çalışmanın ayrıcalıklarını iş ortaklarımıza hissettirmeyi istiyoruz. Bilgi çağının getirdiği yeni dijital dünyada çözüm ortağı kimliğimizle işletmelerin ihtiyaçlarını doğru anlayıp, çözmek için Güvenlik Hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı olarak gerçekleştiriyoruz.

Faaliyette bulunduğumuz alanlarda; bireye ve topluma saygılı, hukuka, adalete, demokrasi ve ahlaki ilkelere bağlı, toplum, çevre  ve doğaya duyarlı, ülke değerlerine sahip çıkan bir anlayışla hareket ederek, çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamaya çalışan bir firma olarak tüm işletmelere de saygı duyuyoruz.

AKOT Özel Güvenlik ve Eğitim Kurumu 13 yıllık tecrübesi, güler yüzlü, eğitimli ve kaliteli personelleriyle her geçen gün büyüyen ve kendisini yenileyen, gelişmekte olan bir firma olarak size güvenli bir hayatın kapılarını açıyor…

Hizmet Alanları

Fabrikalar ve organize sanayi bölgeleri, işletmeler, oteller, site ve sağlık kuruluşlarında özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip silahlı/silahsız personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kamera Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri, Access Sistemleri, Yangın Algılama Görüntülü Diafon gibi yenilikçi ve daha çok “Güvenlik” odaklı yaklaşımı geliştirerek, Tüm yurtta ve yurt dışında paydaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak için tüm elektronik güvenlik sistemleri ile çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır.

Uzman eğitmenlerimiz ile 40 kişilik geniş ve ferah derslik koşullarında, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanunu çerçevesinde verilen eğitimlerimiz; özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak isteyenlere silahlı-silahsız temel ve yenileme özel güvenlik eğitimleridir.

Çözüm ortağı olduğumuz tüm firmaların faaliyet gösterdiği alanlarda, özel olarak kendi talepleri doğrultusunda işe uyum eğitimlerinin ardından, personel temini yapmaktayız. (DANIŞMA YÖNLENDİRME PERSONELİ, DÖNEMSEL VEYA SÜREKLİ PERSONEL-İŞÇİ, GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ, BİNA VE TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ, BORDROLAMA HİZMETLERİ) alanlarında hizmet vermekteyiz.

Telefon
Konum