UZMANLIĞIMIZ

& TECRÜBEMİZ

Haftanın her günü, günün her saati, kriz veya acil durum anlarında her zaman yanınızdayız!

AKOT Özel Güvenlik, ihtiyacınız olan her faaliyetinizde size eşsiz çözümler sunar. Gerek silahlı-silahsız fiziki güvenlik elemanı temininde, gerekse liyakatli uzman eğiticileri eşliğindeki hedefe yönelik eğitimlerinde çözüm ortaklarımızın aradığı her detayı sunmaktan mutluluk duyarız.  Referanslarımızın bize verdiği güven ve ekibimizin üstün gayretleriyle her projemize aynı özeni gösterir ve kalitemizden ödün vermeden kesintisiz hizmet üretiriz.

1 (1)
Sorunsuz ve en iyi hizmeti sunmak için buradayız!

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİYLE

KALİTELİ HİZMET

FİZİKİ GÜVENLİK

Fabrikalar ve organize sanayi bölgeleri, işletmeler, oteller, site ve sağlık kuruluşlarında özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip silahlı/silahsız personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ

Uzman eğitmenlerimiz ile 40 kişilik geniş ve ferah derslik koşullarında, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanunu çerçevesinde verilen eğitimlerimiz; özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak isteyenlere silahlı-silahsız temel ve yenileme özel güvenlik eğitimleridir.

ELEKTRONİK GÜVENLİK

Kamera Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri, Access Sistemleri, Yangın Algılama Görüntülü Diafon gibi yenilikçi ve daha çok “Güvenlik” odaklı yaklaşımı geliştirerek, Tüm yurtta ve yurt dışında paydaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak için tüm elektronik güvenlik sistemleri ile çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır.

TEMİZLİK HİZMETLERİ

AKOT Özel Günvelik güvencesinde POYMEL Organizasyon, Danışmanlık, Elektronik Reklam, Turizm, Temizlik, San. ve Tic. Limited Şirketimiz aracılığıyla fabrika, tesis, şirket, site gibi tüm yaşam alanlarının temizliğinde hizmet veriyoruz.

PERSONEL HİZMETLERİ

Çözüm ortağı olduğumuz tüm firmaların faaliyet gösterdiği alanlarda, özel olarak kendi talepleri doğrultusunda işe uyum eğitimlerinin ardından, personel temini yapmaktayız. (DANIŞMA YÖNLENDİRME PERSONELİ, DÖNEMSEL VEYA SÜREKLİ PERSONEL-İŞÇİ, GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ, BİNA VE TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ, BORDROLAMA HİZMETLERİ) alanlarında hizmet vermekteyiz.

DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON

AKOT GRUP bünyesinde, güvenlik firmalarına danışmanlık, kamu ve özel sektördeki kurum – kuruluşlarla, sivil toplum örgütlerinin festival, konser, davet gibi tüm organizasyonları için çözümler üretiyoruz.