VİZYONUMUZ

İhtiyaçlarınıza en yenilikçi çözümler üretiyoruz!

Fiziki ve Elektronik Güvenlik ile Güvenlik Eğitim Hizmetleri sektöründe Türkiye’de örnek şirketlerden biri olmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bizimle iş birliğinde olmalarından memnuniyet duymaları vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

 

Sektörde Türkiye’nin en iyileri arasında gösterilmek ana hedeflerimizden biri. Hizmet ve kalitemizle ilk tercihler arasında yer almak ve bunun sürekliliğini sağlamak, şirket politikamızın ana hedefleri arasında yer alıyor.

 

AKOT Özel Güvenlik ve Eğitim Kurumu olarak hizmetlerimi, iş çözümlerimiz, disiplin ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

TANITIM VİDEOSU

MİSYONUMUZ

Sektörde öncü, meslekte güven!

Yüksek standartlı ve kaliteli hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak, bizimle çalışmanın ayrıcalıklarını iş ortaklarımıza hissettirmeyi istiyoruz. Bilgi çağının getirdiği yeni dijital dünyada çözüm ortağı kimliğimizle işletmelerin ihtiyaçlarını doğru anlayıp, çözmek için Güvenlik Hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Faaliyette bulunduğumuz alanlarda; bireye ve topluma saygılı, hukuka, adalete, demokrasi ve ahlaki ilkelere bağlı, toplum, çevre  ve doğaya duyarlı, ülke değerlerine sahip çıkan bir anlayışla hareket ederek, çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamaya çalışan bir firma olarak tüm işletmelere de saygı duyuyoruz.

 

AKOT Özel Güvenlik ve Eğitim Kurumu 13 yıllık tecrübesi, güler yüzlü, eğitimli ve kaliteli personeliyle her geçen gün büyüyen ve kendisini yenileyen, gelişmekte olan bir firma olarak size güvenli bir hayatın kapılarını açıyor…

2
15 YILLIK TECRÜBE İLE

EN HIZLI, GÜVENLİ VE KALİTELİ HİZMET

Özel Güvenlik sektöründe kazandığımız tecrübelerimizle çözüm ortaklarımıza en iyiyi sunmak için var gücümüzle çalışıyor, talep ve öneriler doğrultusunda her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Gerek eğitim gerekse hizmet kalitemizle kısa sürede İzmir’in öncü kuruluşları arasında yer almanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Fiziki Güvenlik, Elektronik Güvenlik ve Güvenlik Eğitimi alanlarında hizmet veriyoruz. Sektördeki 15 yıllık tecrübemiz ve referanslarımızla bizi seçmiş olmaktan duyacağınız güveni size hizmet olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bizimle çalışmak tercih değil, ayrıcalıktır!