-: Mar 19, 2023 / akot

BELEDİYE GÜVENLİĞİ

Belediye güvenliği ve tüm kamu binalarının güvenliğinin sağlanması konusunda da kaliteli hizmet üretiyoruz. Belediye binalarının çevre güvenliği, giriş ve çıkışların kontrol ve güvenliği, personel güvenliği gibi güvenliği sağlayıcı tüm tedbirleri alarak, el dedektörü, X-Ray cihazı, emniyet şeritleri, silah, CCTV kamera kontrol sistemleri, metal dedektör gibi tüm güvenlik tedbirlerini sağlayıcı teçhizatlarında yardımı ile belediye güvenlik hizmeti sağlayabilmekteyiz.

AKOT Özel Güvenlik, Belediye güvenliği ve tüm kamu kuruluşlarının güvenliği hizmetlerinde 5188 sayılı kanun gereğince güvenlik kimlik kartına sahip, profesyonel ve deneyimli güvenlik elemanlarınız ve son teknoloji güvenlik teçhizatlarımız ile hizmet vermektedir.

Belediye güvenlik hizmetleri, tüm kamusal alanlar gibi yoğun trafik alan Belediyeler için kritik hizmetlerdendir. AKOT Özel Güvenlik; belediye binalarının iç ve dış çevre güvenliği, otopark ve yaya giriş-çıkışlarının kontrol altına alınması, çalışan belediye personelinin güvenliği gibi genel güvenliği sağlayan, savunma ve koruma ile ilgili tüm önlemleri alır ve hizmet üretilen paydaşlara kaliteli ve güvenilir hizmet sunar.

Posted in: Diğer Hizmetler, Kamu Kurumu Güvenliği